Przedszkolaki w Domu Pomocy Społecznej w Mieni

19 października 2017

- Ola Pernach -

Dnia 19.10.2017r. dzieci z grupy 5-latków i “0b” odwiedziły jak co roku pensjonariuszy        Domu Pomocy Społecznej im. Świętego Józefa w Mieni. W ten sposób dzieci wraz z nauczycielkami uczciły Dzień Seniora.

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To oni kultywują dawne obrzędy i zwyczaje, przez co przekazują unikalną kulturę i obyczaje.

Mali artyści pięknym, odważnym recytowaniem wierszy, śpiewem i tańcem sprawili wielką radość podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Mieni. Pensjonariusze nie kryli wzruszenia. Dzieci jak zawsze oprócz oklasków za zaangażowanie zostały poczęstowane pysznymi słodkościami, a także zaproszone do ponownego odwiedzenia mieszkańców.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close