Przedszkolaki w “Akacjowym Zakątku”

29 maja 2019

- Aneta Zadunajska -

We wtorek, 28.05.2019r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Akacjowy Zakątek” w miejscowości Pustelnik. Czekało na nas wiele atrakcji i smakołyków. Braliśmy udział w zajęciach podczas, których poznaliśmy zwyczaje niektórych zwierząt m.in. królików, kur, kaczek, perlic, a także bobrów i danieli. Niebywałe zainteresowanie wzbudziły alpaki, będące jedną z głównych atrakcji tego miejsca. Mogliśmy je nakarmić ulubionymi smakołykami i przytulić się do niezwykle przyjacielskiego Czarka. Kolejną atrakcją, która wzbudziła ogromne emocje, była przejażdżka wozem. Siedząc wygodnie i bezpiecznie na ławeczkach oglądaliśmy malownicze okolice. Na rozległym terenie gospodarstwa mialiśmy możliwość spożytkowania swoich ogromnych pokładów energii na dużym i atrakcyjnym placu zabaw. Był też czas przewidziany na „małe co nieco” – mieliśmy okazję skosztować domowego ciasta, zjeść smaczne kiełbaski z grilla oraz napić się pysznej herbatki przygotowanej przez gospodynie. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy, tak, jak i nasza wizyta w gospodarstwie „Akacjowy Zakątek”. Żegnając się z sympatycznymi gospodarzami, obiecaliśmy, że jeszcze do nich wrócimy, bo bardzo nam się u nich podobało. Wyczerpani wrażeniami wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice. A czy wycieczka nam się podobała? Miny na zdjęciach mówią same za siebie 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close