Przedszkolaki uczą się, jak uniknąć pożaru.

04 grudnia 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 30 listopada br. naszą placówkę odwiedzili przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej ze Skupia – pan Janusz Jaworski, pan Przemysław Komorek oraz pan Piotr Sadowski. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej “Mali strażacy”.

Zaproszeni goście przybliżyli dzieciom tematykę związaną z przyczynami powstawania pożarów,  zasadami postępowania w sytuacji zagrożenia. Strażacy omówili również konsekwencje wynikające z zaprószenia ognia. W czasie spotkania wspólnie utrwalaliśmy numery alarmowe, których znajomość jest niezbędna, aby wezwać pomoc. Największą atrakcją dla dzieci była możliwość obejrzenia stroju strażaka oraz wyposażenia wozu strażackiego w potrzebny sprzęt.

Serdecznie dziękujemy strażakom za poświęcony czas i udaną zabawę.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close