PRZEDSZKOLAKI SPRZĄTAJĄ ŚWIAT.

16 września 2016

- Ola Pernach -

W dniu 15.09 nasze przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania Świata”, która to jest dla dzieci aktywną formą edukacji ekologicznej. Pełni zapału i sił do pracy, dzieci wyruszyły na ,,sprzątanie świata” .Głównym celem akcji  było wzbudzenie i wzmocnienie świadomości ekologicznej u dzieci.

Mamy tylko jedną Ziemię
a jej przyszłość zależy
od każdego na pozór niewielkiego
ludzkiego działania,
zależy od każdego z nas…”

Florian Plit

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close