Przedszkolaki poznają zawody!!!

26 lutego 2016

- Ola Pernach -

Zgodnie z realizacją bloku tematycznego „Poznajemy zawody”, dzieci z grup 3 i 4-latków, wybrały się do różnych zakładów pracy. Odwiedziliśmy cegłowski salon fryzjerski, gdzie dzieci miały okazję zapoznać się z pracą pani fryzjerki, która pokazała dzieciom specjalny sprzęt, a niektórym dziewczynkom pani Renata zrobiła super fryzurę. Następnego dnia wybraliśmy się do naszej cegłowskiej piekarni, gdzie wypiekany jest najlepszy chleb. Po piekarni oprowadzał nas osobiście pan prezes Waldemar Jankowski, który zapoznał nas z całym procesem powstawania pieczywa i z zawodem piekarza. Dużą radość sprawiła dzieciom degustacja świeżo upieczonej chałki. Tydzień zakończyliśmy spotkaniem ze strażakami z naszej cegłowskiej jednostki. Panowie strażacy zaprezentowali nam sprzęt ratowniczy i zademonstrowali ich użycie na ochotnikach z naszego przedszkola, kto wie, może to przyszli strażacy…..?
Serdeczne podziękowanie dla: salonu „Uroda”, prezesa GS-u pana Waldemara Jankowskiego, pana Sławomira Olszewskiego prezesa straży i jego druhów.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close