Przedszkolaki obcują z teatrem.

07 marca 2019

- Aneta Zadunajska -

W ubiegły czwartek dzieci z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Trzy świnki”. Przedstawienie wywołało u dzieci uśmiech i zaciekawienie. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami i z entuzjazmem wczuwały się w rolę aktorów lalkowych. Przedszkolaki były zachwycone postaciami wilka i świnek, a po powrocie do swoich sal dzieliły się swoimi wrażeniami.

Natomiast 4 marca, grupy 0a i 0b wraz z 5-latkami wybrały się na wycieczkę do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektakl „Plastusiowy pamiętnik i plamy”. Dzieci przeniosły się w świat plastelinowego ludzika i przeżyły zwariowaną przygodę podczas przerwy szkolnej. Przypomniały sobie czasy kiedy nasi dziadkowie i babcie nosili szkolne mundurki, a do pisania zamiast długopisów używali stalówek. Przedszkolaków zachwyciła stylowa scenografia w formie piórnika oraz zabawne dialogi i piosenki.

Wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close