PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ KOLORAMI!!

03 marca 2016

- Ola Pernach -

Jaki kolor powstanie jeśli zmieszamy czerwony i żółty?Dlaczego farba osiada na dnie kubka z wodą?Jak powstają bańki mydlane?Czy przy pomocy bibuły uda nam się uzyskać kolorowy ryż? Na te i inne pytania znalazły odpowiedź dzieci z grupy 4latków podczas realizacji bloku tematycznego “Bawimy się kolorami”. Nauka połączona z zabawą i doświadczeniami to jest to na co zawsze czekają mali odkrywcy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close