Przedstawienie “Przyjaciele z Bullerbyn”

03 października 2019

- Aneta Zadunajska -

We wtorek 1.10.1019r. przedszkolaki z grupy 5 – latków i zerówki wybrały się do Mińska Mazowieckiego na przedstawienie teatralne pt. „Przyjaciele z Bullerbyn.” Spektakl w wykonaniu aktorów była okazją do poznania opowieści o małych mieszkańcach osady Bullerbyn. „Przyjaciele z Bullerbyn” to piękna, mądra i pełna wzruszeń sztuka. Opowiedziana językiem teatru historia uczy odpowiedzialności, pracowitości, odwagi i przyjaźni.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close