Przedstawienie “Kaczka Cudaczka”.

10 listopada 2017

- Aneta Zadunajska -

8 listopada w przedszkolu gościliśmy aktorów z teatru Krak- Art” z Krakowa z przedstawieniem  pt. “Kaczka – cudaczka”. Przezabawne losy i perypetie kaczki – cudaczki bardzo przypadły dzieciom do gustu. Z wielkim zainteresowaniem śledziły jej historię i czynnie brały udział we wszystkich konkurencjach i zabawach proponowanych przez aktorów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close