Prace porządkowe na przedszkolnym placu zabaw

15 maja 2019

- Aneta Zadunajska -

W sobotę 11.05.2019r. przeprowadzone zostały prace remontowo – porządkowe na terenie placu zabaw przy naszym przedszkolu, w ramach czynu społecznego rodziców. Wspólnymi siłami uporządkowaliśmy alejkę ozdobną przy wejściu do przedszkola, wyremontowaliśmy drewnianą zabawkę na małym placu zabaw, wygospodarowaliśmy miejsce na sprzęty sportowe przeznaczone dla naszych małych sportowców. Zamontowany został kosz do koszykówki, uzupełniony piasek w jednej z piaskownic, uporządkowane zostały także nasze ogródkowe zagonki. Pracy przed nami jest jeszcze sporo, ale cieszą nas już widoczne efekty wspólnego wysiłku.

Gorące podziękowania za inicjatywę i zaangażowanie należą się pani Karolinie Walas, pani Monice Pytel, pani Monice Trojanowskiej, pani Annie Kiełczykowskiej, pani Jolancie Leszczyńskiej, panu Jakubowi Fiutkowskiemu, państwu Bąbiak, państwu Serwatko, państwu Pernach – za dostarczenie nam kory do klombu przy wejściu, a państwu Melańczuk i państwu Osińskim za sadzonki roślin ozdobnych.

Mamy nadzieję, że następnym razem będzie więcej rąk chętnych do pracy ku uciesze naszych przedszkolaków 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close