Poznajemy zawód rolnika

08 stycznia 2020

- Dorota Kupska -

W ramach realizowanej innowacji pedagogicznej “Zawody naszych rodziców” gościliśmy pana Jacka Markowskiego, który przybliżył nam realia pracy w gospodarstwie. Pan Jacek opowiedział uczniom o profilu swojego gospodarstwa, hodowli bydła oraz rodzajach uprawianych roślin. Zaprezentował dzieciom nasiona różnych zbóż. Dzieci miały okazję rozdzielić nasiona na te, które są roślinami ozimymi i jarymi. W czasie tego zadania wykazały się znajomością różnych produktów i ich pochodzeniem. Zaproszony gość podkreślił, że pracę bardzo ułatwiają nowoczesne maszyny i urządzenia. Opowieści pana Jacka zainteresowały dzieci na tyle, że chętnie zadawały pytania.

Serdecznie dziękujemy panu Jackowi Markowskiemu za spotkanie i poświęcony czas.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close