Poznajemy zawód kuriera

Aneta Zadunajska    8 października 2019

W poniedziałek, 7 października w naszym przedszkolu odbyło się pierwsze spotkanie w ramach innowacji pedagogicznej ” Poznajemy zawody”. Gościem specjalnym była mama jednego z naszych przedszkolaków, pani Monika Wójcik-Bąbiak, która w ciekawy sposób przedstawiła nam pracę kuriera. Pani Monika opowiedziała nam jak wygląda droga listu lub paczki od samego pomysłu nadania aż do otrzymania jej przez adresata. Dzieci obejrzały film ukazujący drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy, same zapakowały, a pod koniec zajęć rozpakowały paczkę. Na koniec każdy dostał kopertę, naklejkę i kolorowankę samochodu kurierskiego. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Monice za przygotowanie zajęć i zachęcamy innych rodziców do przedstawienia mam specyfiki swojego wykonywanego zawodu.