Poznajemy pracę weterynarza

16 kwietnia 2018

- Dorota Kupska -

W dniu 13 kwietnia w Filii w Piasecznie odbyło się bardzo interesujące spotkanie. Tego dnia gościliśmy panią Małgorzatę Rogozińską, lekarza weterynarii. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom pracy weterynarza, zdobycie  wiedzy na temat dbania i pielęgnowania swoich pupili. Pani Małgosia przybyła do nas z owczarkiem niemieckim Borysem.

Pani weterynarz w czasie spotkania przedstawiła ważne i ciekawe wiadomości na temat zwierząt domowych, omówiła ich wygląd, cechy charakterystyczne, sposób odżywiania czy pielęgnacji. Dzieci dowiedziały się o konieczności szczepień zwierząt oraz obowiązkowym  przestrzeganiu  higieny po każdej zabawie. Ponadto poznały zasady zachowania się w czasie kontaktu z obcym psem. Natomiast najodważniejsze dzieci mogły pogłaskać Borysa. Całe spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy pani  Małgorzacie Rogozińskiej za dostarczenie nam wielu wiadomości i wspaniałych przeżyć.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close