Powitanie wiosny w klasie 3c

21 marca 2017

- Ewelina Walas -

         Wszystkie dzieci, zarówno te małe jak i te większe z niecierpliwością oczekują na przyjście Wiosny. My nasze przygotowania do tego ważnego dnia zaczęliśmy już dawno. Wspólnie wykonaliśmy naszą Panią Wiosnę, którą zaprezentowaliśmy na apelu dla klas I-III. Jednak to nie wszystko. W klasie ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejszą ozdobę wiosenną. Technika pracy była dowolna, ale kreatywność dzieci i rodziców przeszła jak zwykle wszelkie oczekiwania. W dniu dzisiejszym rozstrzygnęliśmy konkurs, a wszystkich biorących udział w konkursie obdarowaliśmy upominkami.

         Ponieważ wiosna kojarzy się wszystkim z kwiatami,  udaliśmy się do naszej kwiaciarni na wycieczkę w celu wybrania pięknych, wiosennych kwiatów i nasionek do naszego kącika przyrodniczego. Dzięki uprzejmości właścicielki Pani Ewy Chylińskiej, każde dziecko wyszło z piękna sadzonką. Utrwaliliśmy również nazwy wiosennych kwiatów i dowiedzieliśmy się różnych ciekawostek. Po powrocie do szkoły udekorowaliśmy kącik przyrodniczy i zjedliśmy słodki poczęstunek, aby ten pierwszy dzień wyczekiwanej przez nas pory roku został na długo w naszej pamięci.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close