Powiatowy Konkurs Literacki ,,Nie jestem robotem- potrafię myśleć i mądrze wybierać’’.

26 czerwca 2017

- Małgorzata Boruta -

W dniu 21 czerwca 2017 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu zorganizowanego przez Poradnię Pedagogiczno – Psychologiczną i Bibliotekę Pedagogiczną dla uczniów wszystkich typów szkół. Przewodnicząca komisji oceniającej- Stanisława Gójska przywitała przybyłych gości, sponsorów, nauczycieli i uczniów, którzy nadesłali swoje prace na temat ,,Nie jestem robotem- potrafię myśleć i mądrze wybierać’’.

Wśród 39 bardzo ciekawych opowiadań poruszono zagadnienia związane z trudnymi wyborami, zagrożeniami, wpływem mediów na młodych ludzi.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IVA- Marta Korzeń, która otrzymała wyróżnienie w kategorii klas III- IV. Jej ciekawa praca powstawała przez kilka zaledwie dni pod czujnym okiem pani Małgorzaty Boruty. Prawdopodobnie będziecie mogli ją przeczytać w książce składającej się z nadesłanych opowiadań, która niebawem ma powstać. Mamy też nadzieję, że Marta Korzeń zarazi innych zdolnych uczniów naszej szkoły do twórczości własnej, bo przecież każdy może zostać autorem fascynującej pracy.

Gratulujemy Marcie Korzeń. Z niecierpliwością będziemy czekać na jej następne sukcesy w kolejnym roku szkolnym.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close