Powiatowe Biegi Przełajowe w Mińsku Mazowieckim

30 września 2016

- edytaleszczynska -

img_20160927_095019

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w jesiennych powiatowych biegach przełajowych organizowanych przez PSZS w Mińsku Mazowieckim. Nasza reprezentacja w składzie Julia Abramowska, Aleksandra Zakrzewska, Paulina Kowalska, Zuzanna Deretkiewicz, Kacper Remisz, Jakub Żuber, Dominik Rolf, Bartek Adamiec, Robert Gut, Mateusz Wrzosek i Joanna Zgódka zaprezentowała się dobrze ale niestety bez awansu.  Asia Zgódka zdobyła najlepsze wśród naszych uczniów 12 miejsce.

Gratulujemy wszystkim

 

 

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close