Porozumienie o współpracy “Mechanikiem”

05 kwietnia 2018

- Karol Sieńkowski -

W dniu 4 kwietnia 2018r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim, reprezentowanym przez dyrektora Tomasza Płochockiego, a Zespołem Szkolnym w Cegłowie reprezentowanym przez dyrektora Emilię Kowalczyk – Rumak. Współpraca została zawarta przy udziale i wsparciu Starosty Mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego oraz Wójta Gminy Cegłów Pana Marcina Uchmana.
W ramach porozumienia, współpraca obejmować będzie w szczególności:

  • korzystanie z laboratoriów i pracowni dydaktycznych Zespołu,
  • organizowanie ćwiczeń i pokazów lekcyjnych,
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych,
  • organizowanie kół zainteresowań dla uczniów,
  • przygotowania i realizowania innowacji i eksperymentów pedagogicznych,
  • organizowanie wspólnych przedsięwzięć dla społeczności szkolnych i lokalnych,
  • organizowanie konkursów dla uczniów,
  • opiekę dydaktyczną w zakresie realizacji programów.

Po części oficjalnej młodzież z naszej szkoły mogła zapoznać się z laboratoriami i pracowniami oraz uczestniczyć w kilku pokazach zorganizowanych przez uczniów i nauczycieli “Mechanika”.
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim i Zespół Szkolny w Cegłowie deklarują współpracę w celu propagowania i rozwijania wśród uczniów zainteresowań naukami ścisłymi i technicznymi, podnoszenia poziomu nauczania związanych z tym przedmiotów, oraz przygotowania uczniów do podejmowania nauki na kierunkach technicznych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close