Tuż przed Wielkim Postem 5a zorganizowała imprezę klasową pt.: „Noc karnawałowa w szkole” Tuż przed Wielkanocą 5a była w Sulejówku na warsztatach cukierniczych i oglądała film w kinie.

Klasa 5a potrafi dobrze się bawić i integrować zarazem. Tuż przed Wielkim Postem 5a zorganizowała imprezę klasową pt.: „Noc karnawałowa w szkole”. Rozpoczęli ją w piątek o godzinie 18.00, a zakończyli następnego dnia o godz. 9:00. Około 3:30 ostatni uczniowie usnęli, bo było co robić. Zaczęło się od narysowania karnawałowych AVATARÓW według instrukcji, by towarzyszyły nam na czas imprezy jako karnawałowe tablo szkolne. Jedną z głównych atrakcji okazały się nocne poszukiwania gangu słodziaków ukrytych po całej szkole. Do piosenki „Supermodel” odbył się „pokaz mody karnawałowej” podczas którego każdy miał szansę kilkukrotnie przejść się po wybiegu. Wspólną kolacją była pizza opłacona z klasowych pieniędzy uzbieranych na dniu słodkości. Uwieczniliśmy ten czas zdjęciem klasowym. Kto wytrwał do końca projekcję filmu, miał siłę grać jeszcze w gry planszowe. Tych co nie mogli usnąć uśpiła wychowawczyni czytając bajki na dobranoc :). Nikt nie lunatykował i pobudka była o 7:00. Poranną zabawą po francusku i chowanym po szkole zakończyliśmy imprezę. Będzie co wspominać!

Tuż przed Wielkanocą 5a była w Sulejówku na warsztatach cukierniczych i oglądała film w kinie. Rodzice zapewne ucieszyli się ze słodkości przywiezionych przez uczniów z warsztatów, bo nie tylko smakowały, ale były niepowtarzalne! Jaja wielkanocne, zające, baranki i mazurki zostały własnoręcznie udekorowane przez uczestników wycieczki. W tym samym budynku co cukiernia uczniowie śmiali się do filmu „Kot w butach – ostatnie życzenie”. Dobrze jest wracać pamięcią do miłych wspólnie spędzonych chwil, ta na pewno będzie kolejną z nich 🙂

Kategorie: Aktualności

Klasa 5a potrafi dobrze się bawić i integrować zarazem. Tuż przed Wielkim Postem 5a zorganizowała imprezę klasową pt.: „Noc karnawałowa w szkole”. Rozpoczęli ją w piątek o godzinie 18.00, a zakończyli następnego dnia o godz. 9:00. Około 3:30 ostatni uczniowie usnęli, bo było co robić. Zaczęło się od narysowania karnawałowych AVATARÓW według instrukcji, by towarzyszyły nam na czas imprezy jako karnawałowe tablo szkolne. Jedną z głównych atrakcji okazały się nocne poszukiwania gangu słodziaków ukrytych po całej szkole. Do piosenki "Supermodel" odbył się "pokaz mody karnawałowej" podczas którego każdy miał szansę kilkukrotnie przejść się po wybiegu. Wspólną kolacją była pizza opłacona z klasowych pieniędzy uzbieranych na dniu słodkości. Uwieczniliśmy ten czas zdjęciem klasowym. Kto wytrwał do końca projekcję filmu, miał siłę grać jeszcze w gry planszowe. Tych co nie mogli usnąć uśpiła wychowawczyni czytając bajki na dobranoc :). Nikt nie lunatykował i pobudka była o 7:00. Poranną zabawą po francusku i chowanym po szkole zakończyliśmy imprezę. Będzie co wspominać! Tuż przed Wielkanocą 5a była w Sulejówku na warsztatach cukierniczych i oglądała film w kinie. Rodzice zapewne ucieszyli się ze słodkości przywiezionych przez uczniów z warsztatów, bo nie tylko smakowały, ale były niepowtarzalne! Jaja wielkanocne, zające, baranki i mazurki zostały własnoręcznie udekorowane przez uczestników wycieczki. W tym samym budynku co cukiernia uczniowie śmiali się do filmu "Kot w butach - ostatnie życzenie". Dobrze jest wracać pamięcią do miłych wspólnie spędzonych chwil, ta na pewno będzie kolejną z nich :) Skip to content