Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę – 2015r.

03 grudnia 2015

- Anna Chojnacka -

29. 12. 2015 r. kolejny raz wolontariusze i członkowie SKC naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Ludzie dobrego serca naszej miejscowości przynosili trwałą żywność, środki czystości i słodycze. Dary zbierane były do specjalnie oznakowanego samochodu ustawionego na ulicy przy OSP. Każdy, kto wsparł akcje otrzymał naklejkę z logiem akcji, czyli żółtym słoneczkiem.
Wszystkie dary zostaną podzielone i rozdane w szkole dzieciom z ubogich rodzin, które dostając paczkę przed świętami, otrzymują też nadzieję i poczucie, że ktoś o nich pamięta.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close