Polska złota jesień w świetlicy szkolnej

06 października 2019

- swietlica -

     Wraz z nadejściem nowej pory roku dzieci w świetlicy szkolnej z entuzjazmem powitały Panią Jesień. Ubiegły tydzień poświęciliśmy „naszym małym przyjaciołom” – zwierzętom. Świetlicowy czas umiliły dzieciom m.in. zabawy ruchowe przy muzyce oraz lektura związanych z tematem tygodnia utworów literackich. Wśród różnorodności zajęć świetlicowych prym wiodły zajęcia plastyczne z liściem w roli głównej.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close