Półkolonii dzień VI

20 lipca 2017

- edytaleszczynska -

Kolejny dzień naszych półkolonii to długo oczekiwana wycieczka do rezerwatu „Jedlina” w Mieni i ognisko. Znów wydawałoby się, że pogoda nam nie sprzyja, ale nie cały dzień był bardzo ładny i pełen wrażeń. Wszystko się udało: podróż pociągiem, przejażdżka bryczką, śpiewy i zabawy przy ognisku oraz pieczona kiełbaska. Nikt się z pewnością  nie nudził. Podziękowania należą się szczególnie p. dyrektorowi DPS w Mieni p. Sylwestrowi Podniesińskiemu i p. Ewie Pietrzak- naszym gospodarzom oraz p. Jankowi który tak chętnie „powoził” nas bryczką.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close