Półkolonie w Zespole Szkolnym w Cegłowie

11 lipca 2017

- edytaleszczynska -

W poniedziałek 10 lipca rozpoczęły się nasze szkolne półkolonie. Będziemy wspólnie bawić się aż do 21 lipca. W programie mamy wiele atrakcji plastycznych, tanecznych, sportowych, 2 wyjazdy na basen, ognisko z harcerskimi piosenkami, wycieczkę do Warszawy i pewnie jeszcze wiele innych pomysłów. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i zaangażowani w pracę nauczyciele naszej szkoły.

I dzień naszych wspólnych zabaw to wybranie grup, nazwanie ich, ułożenie okrzyku i pląsów. Uczyliśmy się pierwszej z przygotowanych przez wychowawców piosenki harcerskiej i wspólnie śpiewaliśmy.  Były też tańce, zabawy sportowe i  rywalizacja w dwa ognie. Dziewczyny na chłopaków. Odbyła się też wycieczka do Parku  „Pięć zmysłów małego odkrywcy” gdzie dzieci odkrywały  tajemnice  jakie skrywa  park edukacyjny w Cegłowie. Była to nauka i edukacja w atrakcyjnej formie na świeżym powietrzu a w szkole Quiz w formie rywalizacji, który podsumował naszą wycieczkę. Na koniec zmęczeni wyprawą mogliśmy odpocząć w naszej kinotece i obejrzeliśmy na dużym ekranie film „Dzieciak rządzi”

II dzień upłynął na sportowo. Rano wspólne śpiewanie i nauka kolejnej harcerskiej piosenki, zabawy przy muzyce i pląsy a później sportowa rywalizacja w różnego rodzaju rzutach na poważnie i na wesoło. Po obiedzie zajęcia komputerowe gra – łamigłówka  i podsumowanie punktacji w kategorii „Rzut” oraz prezentacja grup. Chłopcy to istne Błyskawice a dziewczynki to  super fajne Smer-fetki. Jutro wyjazd na basen! I inne atrakcje.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close