Pokaz zajęć tanecznych Zumba Kids 11.10.2016 godz. 10.10

10 października 2016

- edytaleszczynska -

Zapraszamy wszystkich, którzy którzy kochają ruch i aktywny styl życia na pokaz zajęć tanecznych Zumba Kids prowadzonych przez Sebastiana Książek – instruktora Zumby.

Zajęcia Zumba Kids inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch i do zabawy, poprawiając jednocześnie ich ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Dzieciaki uwielbiają te zajęcia, ponieważ są one czymś nowym  i fajnym, natomiast rodzice cenią to, że stawiają na aktywność i mają świetny wpływ na ich pociechy- zwiększają ich skupienie i pewność siebie przyśpieszają metabolizm oraz poprawiają koordynację.

Zajęcia pokazowe odbędą się 11. 10. 2016 o godz. 10.10. Zapraszamy                                                                                          ceglow

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close