Pokaz zajęć tanecznych Zumba Kids 11.10.2016 godz. 10.10

edytaleszczynska    10 października 2016

Zapraszamy wszystkich, którzy którzy kochają ruch i aktywny styl życia na pokaz zajęć tanecznych Zumba Kids prowadzonych przez Sebastiana Książek – instruktora Zumby.

Zajęcia Zumba Kids inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch i do zabawy, poprawiając jednocześnie ich ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Dzieciaki uwielbiają te zajęcia, ponieważ są one czymś nowym  i fajnym, natomiast rodzice cenią to, że stawiają na aktywność i mają świetny wpływ na ich pociechy- zwiększają ich skupienie i pewność siebie przyśpieszają metabolizm oraz poprawiają koordynację.

Zajęcia pokazowe odbędą się 11. 10. 2016 o godz. 10.10. Zapraszamy                                                                                          ceglow