Podsumowanie pierwszego semestru

13 marca 2016

- Karolina Kluczek -

W piątek 4 marca 2016 r. odbył się apel, podsumowujący wyniki w nauce, jakie osiągnęli uczniowie Zespołu Szkolnego w minionym semestrze.

W Szkole Podstawowej drobne upominki od Samorządu Uczniowskiego za średnią ocen powyżej 4,75 otrzymała rekordowa liczba uczniów – aż 35! W gronie tym znaleźli się: Mateusz Antosiewicz, Julita Bieńkowska, Krystian Bieńkowski, Amelia Delegacz, Zuzanna Deretkiewicz, Wiktoria Dutkiewicz, Robert Gut, Marika Kowalik, Michał Mieszczanek, Wiktoria Wójcik z kl. 4a, Julia Abramowska, Jessica Gut, Mikołaj Mroczek, Natalia Olszewska, Daniel Sujak z kl. 4b, Małgorzata Aniszewska, Hubert Bajszczak, Iga Czub, Marcin Kieliszczyk, Dominik Rolf, Julia Rumak, Filip Sankowski, Kinga Uchman, Karolina Żukowska z kl. 5a, Michał Sternicki i Olga Wrzosek z kl. 5b, Wiktor Chojnacki, Albert Deretkiewicz, Zuzanna Sadoch, Justyna Wadas z kl. 6a oraz Gabriela Kowalczyk, Klaudia Kowalczyk, Katarzyna Parobcza, Wiktoria Sadoch i Aleksandra Sujak z kl. 6b. Najlepszą frekwencją, bo aż 100% mogą poszczycić się: Wiktoria Dutkiewicz, Kacper Floriańczyk, Robert Gut (4a), Kamil Gruba, Natalia Olszewska (4b), Magdalena Floriańczyk, Magdalena Osiecka, Dominik Rolf, Jakub Żuber (5a), Patrycja Gałązka, Olga Wrzosek (5b), Kinga Cegiełka, Albert Deretkiewicz (6a) oraz Michał Sujak (6b).

Najwyższą średnią ocen uzyskała kl. 5a – 4,62, a najwyższą frekwencję – kl. 4a. Na ręce przewodniczących klas SU przekazał słodkie upominki.

W gimnazjum najwyższą średnią ocen (3,73) oraz najwyższą frekwencję uzyskała kl. 1b. Drobne upominki za bardzo dobre wyniki w nauce odebrali natomiast: Jakub Staniszewski, Jakub Wrzosek (1a), Ewelina Kaska, Gabriela Królak (1b), Weronika Zagórska (2a), Julia Niewiatowska (2b), Mateusz Ciemierzewski, Aleksandra Głogowska, Weronika Janicka (3a), Krystian Metera (3b) oraz Aleksandra Szczęśniak (3c). Najwyższą frekwencją mogą się pochwalić: Monika Bogusz, Michał Drosio, Dominika Falińska z kl. 1a oraz Ewelina Kaska z kl. 1b.

Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy, polotu, otwartych umysłów, jeszcze więcej sukcesów i radości, klasom 6 i 3 gimnazjum – powodzenia na egzaminach i mądrych wyborów!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close