Podsumowanie I semestru

Orłowska Kamila    26 lutego 2018

W piątek, 23 lutego, podczas apelu szkolnego podsumowaliśmy wyniki ciężkiej pracy uczniów i ich nauczycieli w I semestrze. Samorząd Szkolny na czele z Dyrekcją i Radą Rodziców wyróżnił uczniów wzorowych, którzy osiągnęli średnią 5,0 i wyższą oraz zachowanie wzorowe i bardzo dobre.

Nagrodę otrzymali:

Oliwia Jakubowska, Zuzanna Wąsowska, Beata Wójcik, Julia Aniszewska, Michalina Gąsior, Gabriela Branicka, Marta Korzeń, Zuzanna Deretkiewicz, Dominik Rolf, Olga Wrzosek, Jakub Staniszewski oraz Jakub Wrzosek.

Samorząd wyróżnił też klasy, które osiągnęły najwyższe średnie:

w szkole podstawowej: klasa 4b, ze średnią 4,38,

w gimnazjum: klasa 3b, ze średnią 3,77.

Za 100% frekwencję nagrody otrzymali:

Zuzanna Rodzik, Wiktoria Kowalik, Kornelia Snopkiewicz, Kamil Uściński, Magdalena Sankowska, Wiktoria Dutkiewicz, Natalia Olszewska, Albert Cyran, Dominik Rolf, Kinga Cegiełka, Kinga Kowalczyk, Klaudia Kowalczyk, Martyna Podobas oraz Kacper Szczepanik.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Ewelina Kaska, która została laureatką międzywojewódzkiego konkursu tematycznego: ” Śladami I i II wojny światowej w regionach” oraz p. Justyna Szymańska, która ją do konkursu przygotowała.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :).

Sponsorem nagród była Rada Rodziców.