Podsumowanie I semestru

26 lutego 2018

- Orłowska Kamila -

W piątek, 23 lutego, podczas apelu szkolnego podsumowaliśmy wyniki ciężkiej pracy uczniów i ich nauczycieli w I semestrze. Samorząd Szkolny na czele z Dyrekcją i Radą Rodziców wyróżnił uczniów wzorowych, którzy osiągnęli średnią 5,0 i wyższą oraz zachowanie wzorowe i bardzo dobre.

Nagrodę otrzymali:

Oliwia Jakubowska, Zuzanna Wąsowska, Beata Wójcik, Julia Aniszewska, Michalina Gąsior, Gabriela Branicka, Marta Korzeń, Zuzanna Deretkiewicz, Dominik Rolf, Olga Wrzosek, Jakub Staniszewski oraz Jakub Wrzosek.

Samorząd wyróżnił też klasy, które osiągnęły najwyższe średnie:

w szkole podstawowej: klasa 4b, ze średnią 4,38,

w gimnazjum: klasa 3b, ze średnią 3,77.

Za 100% frekwencję nagrody otrzymali:

Zuzanna Rodzik, Wiktoria Kowalik, Kornelia Snopkiewicz, Kamil Uściński, Magdalena Sankowska, Wiktoria Dutkiewicz, Natalia Olszewska, Albert Cyran, Dominik Rolf, Kinga Cegiełka, Kinga Kowalczyk, Klaudia Kowalczyk, Martyna Podobas oraz Kacper Szczepanik.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Ewelina Kaska, która została laureatką międzywojewódzkiego konkursu tematycznego: ” Śladami I i II wojny światowej w regionach” oraz p. Justyna Szymańska, która ją do konkursu przygotowała.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :).

Sponsorem nagród była Rada Rodziców.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close