Podsumowanie I semestru

11 marca 2019

- Karolina Kluczek -

W piątek 8 marca Samorząd Uczniowski przygotował krótkie podsumowanie I semestru. Gościliśmy Wójta Gminy Cegłów, p. Marcina Uchmana, skarbnika Gminy, p. Milenę Dąbrowską oraz p. dyrektor Emilię Kowalczyk-Rumak, którzy w pierwszej kolejności wręczyli stypendium Wójta Gminy Cegłów uczennicom: Klaudii Kowalczyk (3bG), Katarzynie Parobczej (3aG), Gabrieli Branickiej (5c), Julii Aniszewskiej (5b) i Michalinie Gąsior (5b).

Gościliśmy również Przewodniczącą Rady Rodziców naszej szkoły Monikę Milewską-Urbanek. Rada Rodziców była głównym fundatorem nagród dla wszystkich uczniów wzorowych. Uczniowie otrzymali karty upominkowe Empik o wartości 50 zł i 20 zł

Nagrody za najlepsze wyniki w nauce otrzymali uczniowie z klas 4-8 i 3 gimnazjum:

– Markowska Maja (4a)

– Rosa Wiktoria (4a)
– Steć Zuzanna (4a)
– Wierciński Igor (4a)
– Woźniak Patrycja (4a)
– Zadunajska Oliwia (4a)

– Duda Julia (4b)
– Serwatko Maja (4b)

– Antosiewicz Hanna (4c)
– Gałązka Julia (4c)
– Pytel Karolina (4c)
– Sadoch Aleksandra (4c)
– Uchman Oliwia (4c)
– Uchman Natalia (4c)

– Jakubowska Oliwia (5a)
– Wasowska Zuzanna (5a)
– Wójcik Beata (5a)

– Aniszewska Julia (5b)
– Gąsior Michalina (5b)
– Rodzik Zuzanna (5b)

– Branicka Gabriela (5c)
– Kowalik Wiktoria (5c)
– Radzio Aleksandra (5c)
– Zielińska Amelia (5c)

– Korzeń Marta (6a)
– Wąsowska Maja (6a)
– Woźniak Dawid (6a)

– Deretkiewicz Zuzanna (7a)

– Bajszczak Hubert (8a)
– Rolf Dominik (8a)
– Żukowska Karolina (8a)

– Wrzosek Olga (8b)

– Kowalczyk Gabriela (3aG)
– Parobcza Katarzyna (3aG)
– Sujak Aleksandra (3aG)

– Kowalczyk Kinga (3bG)
– Kowalczyk Klaudia (3bG)

Najwyższą średnią ocen uzyskała klasa 4a.

Nagrodzono również uczniów ze 100% frekwencją. Uczniowie otrzymali karty upominkowe Empik o wartości 20 zł

P. Anna Plaskowska w imieniu wszystkich polonistek wręczyła nagrody za 1. miejsca w szkolnym konkursie ortograficznym “Ortograficzna Corrida” uczniom: Hannie Antosiewicz (4c), Julii Aniszewskiej (5b), Kornelii Snopkiewicz (6a), Wiktorii Wójcik (7a) i Julii Rumak (8a).

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close