Podróż po Wielkiej Brytanii

24 lutego 2017

- Aneta Zadunajska -

Kolejnego dnia wybraliśmy się w podróż po Wielkiej Brytanii. W podróż do Londynu wybraliśmy się samolotami wykonanymi z mioteł.  Poznaliśmy wiele ciekawych miejsc tj.: Pałac Buckingham, Big Ben, Most Tower Bridge, Hide Park, Eye Tower.  Ponadto odwiedziliśmy Walię i słynnego potwora z Loch Ness. Podsumowaniem naszej wędrówki po Anglii było parzenie angielskiej herbatki “five o`clock” , oraz namalowanie słynnych angielskich autobusów i budek telefonicznych – oczywiście czerwonych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close