Początek września w naszej świetlicy

21 września 2017

- swietlica -

Nowy rok szkolny w naszej świetlicy zaczęliśmy tradycyjnie od poznania nowych kolegów i koleżanek. Były zabawy integracyjne, muzyczno – rytmiczne, a nawet nauka prostych słów w języku migowym. Potem przyszedł czas na przypomnienie niezbędnych na co dzień zasad bezpieczeństwa obowiązujących nas wszystkich w szkole, na placu przed szkołą, na ulicy, a także podczas dojazdów autobusami. Utrwaliliśmy zasady ruchu pieszych, znaczenie znaków drogowych, a nasze wiadomości i umiejętności zaprezentowaliśmy w pracach plastycznych i staramy się stosować na co dzień.

Nasz trud i wysiłek osłodziliśmy pysznymi goframi i rogalikami z konfiturą, które własnoręcznie przyrządziliśmy🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close