Piknik Naukowy z nami

25 maja 2017

- Karol Sieńkowski -

3 czerwca 2017 na PGE Narodowym odbędzie się 21. Piknik naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Jesteśmy bardzo dumni, że przeszliśmy programowe sito rekrutacyjne i po raz pierwszy znaleźliśmy się wśród elitarnej grupy 160 wystawców na tym pikniku. Będziemy jedną z 6 szkół, które zaprezentują osobom odwiedzającym piknik swoją unikalną działalność edukacyjną.
Przez stoiska piknikowe przewinie się ok. 60-70 tysięcy osób. To ogromna szansa do promocji zarówno naszej szkoły jak i  Gminy Cegłów.
Prezentować będziemy to, co mamy unikalnego: roboty australijskie, japońskie liczydło-soroban, kendamę i eksperymenty fizyczno-chemiczne. Reprezentować nas będzie ok. 20 osobowa grupa nauczycieli i uczniów.

Już dziś zapraszamy rodziny z Gminy Cegłów do dowiedzenia pikniku. Jest to największe święto nauki w Polsce. Czekamy na Was w namiocie C37.

Zaplanujcie już dziś trasę zwiedzania- więcej informacji: http://pikniknaukowy.pl

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close