Piknik Naukowy z nami

Karol Sieńkowski    25 maja 2017

3 czerwca 2017 na PGE Narodowym odbędzie się 21. Piknik naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Jesteśmy bardzo dumni, że przeszliśmy programowe sito rekrutacyjne i po raz pierwszy znaleźliśmy się wśród elitarnej grupy 160 wystawców na tym pikniku. Będziemy jedną z 6 szkół, które zaprezentują osobom odwiedzającym piknik swoją unikalną działalność edukacyjną.
Przez stoiska piknikowe przewinie się ok. 60-70 tysięcy osób. To ogromna szansa do promocji zarówno naszej szkoły jak i  Gminy Cegłów.
Prezentować będziemy to, co mamy unikalnego: roboty australijskie, japońskie liczydło-soroban, kendamę i eksperymenty fizyczno-chemiczne. Reprezentować nas będzie ok. 20 osobowa grupa nauczycieli i uczniów.

Już dziś zapraszamy rodziny z Gminy Cegłów do dowiedzenia pikniku. Jest to największe święto nauki w Polsce. Czekamy na Was w namiocie C37.

Zaplanujcie już dziś trasę zwiedzania- więcej informacji: http://pikniknaukowy.pl