Piknik naukowy w Warszawie 2017

07 czerwca 2017

- Karol Sieńkowski -

W sobotę 3 czerwca reprezentacja szkoły brała udział w XXI Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum nauki Kopernik. Dla odwiedzających  przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę. Na naszym stoisku można było zrobić sobie piłeczkę kauczukową, nauczyć się liczyć po japońsku, zaprogramować robota oraz pobawić się kendamą.

Był to dla nas bardzo pracowity dzień. Nasze stoisko odwiedziło wiele osób z całej Polski. Zdobyliśmy nowe doświadczenie i nowe kontakty. Wiele osób było zaskoczonych, że tak mała szkoła ze swoją nietypową i niespotykaną ofertę zajęć mogła konkurować z dużymi ośrodkami naukowymi i edukacyjnymi.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close