Pierwszy dzień wiosny

24 marca 2019

- Dorota Kupska -

Pierwszy dzień wiosny w Filii w Piasecznie był bardzo radosny, kolorowy i pracowity. Dzieci tego dnia uczestniczyły w zakładaniu kącika hodowli roślin. Oglądały nasiona, cebulki roślin, porównywały ich wielkość, kształt, kolor, rodzaj. Następnie wsypywały ziemię do doniczek, siały nasiona i sadziły cebulki. Oczywiście przed przystąpieniem do pracy dowiedziały się, czego rośliny potrzebują do rozwoju.

Korzystając z ładnej pogody, dzieci miały okazję do obserwacji przyrodniczych, wesołej zabawy na świeżym powietrzu. Chwilę wytchnienia mogły znaleźć przy ognisku podczas pieczenia kiełbasek. Mamy nadzieję, że wiosna zawita do nas na dobre.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close