Pierwszaki na wycieczce…

26 października 2016

- Ewelina Walas -

25 października pierwszaki wyjechały na wycieczkę do Siedlec. Mimo deszczowej pogody wszystkim dopisywały humory.

Najpierw w kinie Helios obejrzeliśmy film pt.”Bociany”.  Film był zabawny ale jednocześnie wzruszający. Nauczył nas, że w życiu najważniejsza jest miłość w  rodzinie i przyjaźń. Film poprzedziły zajęcia, w których dzieci poznały znaczenie  słowa „symbol”. Poznały też zwierzęta, które mają znaczenie symboliczne.

Następnie udaliśmy się do sali zabaw Młynek. Tam na zabawie spędziliśmy dwie godziny. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Autor: Agnieszka Szyszkowska

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close