Pieczenie pierników w Piasecznie

11 stycznia 2016

- Iwona Grzegorczyk -

W dniu 18 XII 2015 roku w naszym przedszkolu ( w Piasecznie) odbyło się pieczenie pierniczków. Dzieci z pomocą nauczycielek mieszały wszystkie składniki, zagniatały ciasto a następnie foremkami wyciskały świąteczne kształty. Gotowe ciasteczka zaniesione zostały do kuchni i upieczone przez
p. Jagodę. W całym budynku czuć było wspaniały, korzenny zapach pierniczków. Wszystkim zapachniało świętami.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close