Piaseczno w Magicznych Ogrodach

Karolina Kluczek    12 czerwca 2016

25 maja 2016 r. dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej z Filii w Piasecznie udały się na wycieczkę autokarową. Celem stały się Magiczne Ogrody w Trzciankach k. Janowca. Od samego rana sprzyjała nam pogoda i dopisywały humory. Do Trzcianek przybyliśmy spragnieni wrażeń i różnych atrakcji. Odwiedziliśmy “Marchewkowe pole”, spotkaliśmy ogromne ślimaki. Na dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się przy gadających drzewach i rajskich ptakach. Dzieci przejechały się kolejką, korzystały z mega zjeżdżalni, huśtawek, trampoliny i karuzeli. Odważni wybrali się, aby zwiedzić Mroczysko. Na koniec jeszcze zakup pamiątek i obiad. Po posiłku pożegnaliśmy z żalem Magiczne Ogrody, robiąc sobie postanowienie, że kiedyś jeszcze tu wrócimy.

Autor: Małgorzata Wojda