Piaseczno w Magicznych Ogrodach

12 czerwca 2016

- Karolina Kluczek -

25 maja 2016 r. dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej z Filii w Piasecznie udały się na wycieczkę autokarową. Celem stały się Magiczne Ogrody w Trzciankach k. Janowca. Od samego rana sprzyjała nam pogoda i dopisywały humory. Do Trzcianek przybyliśmy spragnieni wrażeń i różnych atrakcji. Odwiedziliśmy “Marchewkowe pole”, spotkaliśmy ogromne ślimaki. Na dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się przy gadających drzewach i rajskich ptakach. Dzieci przejechały się kolejką, korzystały z mega zjeżdżalni, huśtawek, trampoliny i karuzeli. Odważni wybrali się, aby zwiedzić Mroczysko. Na koniec jeszcze zakup pamiątek i obiad. Po posiłku pożegnaliśmy z żalem Magiczne Ogrody, robiąc sobie postanowienie, że kiedyś jeszcze tu wrócimy.

Autor: Małgorzata Wojda

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close