Piaseczno na Farmie Świętego Mikołaja

13 grudnia 2015

- Iwona Grzegorczyk -

 

W dniu 10 grudnia 2015r. odwiedziliśmy Mościska i tamtejszą Farmę Iluzji i Świętego Mikołaja. Dzieci miały okazję zobaczyć fabrykę prezentów Mikołaja, spalić złe uczynki w Piecu Złych Uczynków, spacerować w Lustrzanym Labiryncie. Obejrzały film z serii „Gorączka Lodu”, zwiedziły Muzeum Iluzji, Latającą Chatkę, doznały niesamowitych wrażeń w Krzywym Domku i Tunelu Zapomnienia. Miała też miejsce wizyta w Gabinecie Św. Mikołaja, gdzie dzieci rozmawiały z Mikołajem i zostały obdarzone prezentami. Dzieci ozdobiły też bombki, które będą mogły zawiesić na choince. To był bardzo udany wyjazd.

Autor – Anna Stelmaszczyk

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close