Piaseczno dawniej a dziś…

08 grudnia 2016

- Dorota Kupska -

W dniu 6 grudnia 2016 r. w Piasecznie odbyła się uroczystość otwarcia przebudowanej drogi 220110W Piaseczno – Skupie – Kiczki oraz odsłonięcia tablicy informującej o dokonanej termomodernizacji budynku Zespołu Szkolnego w Cegłowie – Filii w Piasecznie, jak również oddania do użytku obiektu łączącego budynek Zespołu z salą gimnastyczną.

W uroczystości wzięli udział m.in.: przedstawiciele Gminy Cegłów z Wójtem Panem Marcinem Uchmanem oraz jego zastępcą Panem Dariuszem Uchmanem na czele, a ponadto: Wicemarszałek Senatu – Pani Maria Koc, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych – Pan Andrzej Solonek, Inspektor Nadzoru Termomodernizacji – Pan Andrzej Rudzki, Projektant – Pani Joanna Walaszczyk, Dyrektor Zespołu Szkolnego w Cegłowie – Pani Emilia Kowalczyk – Rumak, Kierownik Filii w Piasecznie – Pani Iwona Grzegorczyk, sołtysi, przedstawiciele Stowarzyszenia Rozwoju Inicjatyw Lokalnych w Piasecznie – Pani Aneta Zadunajska, Pan Marek Branicki.

Po oficjalnym otwarciu obiektów przedstawiono część artystyczną w wykonaniu dzieci ze szkoły i wychowanków przedszkola. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce nawiązujące do tematyki uroczystości i obchodów dnia św. Mikołaja.

Po zakończonych występach Wójt Gminy Cegłów Marcin Uchman wręczył wyróżnionym osobom podziękowanie za wkład w modernizację obiektu i przebudowę drogi.

Na koniec uroczystości zgromadzeni goście obejrzeli prezentację multimedialną, przedstawiającą Piaseczno od czasów II wojny światowej do współczesności. Następnie uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piaseczna i Skupia oraz rodziców.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close