Perełki Pani Jesieni

17 października 2016

- Ola Pernach -

Takie hasło przewodziło tegorocznemu przedstawieniu o urokach jesieni, które 10 października wystawiły dzieci z grupy 5 latków dla swoich koleżanek i kolegów z młodszych grup. Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, a także bardzo obfitująca w ciekawe wydarzenia w naszym przedszkolu. W ramach innowacji pedagogicznej „Współpraca z Francją” występ naszych dzieci droga elektroniczną zostanie wysłany zaprzyjaźnionemu przedszkolu Le Planty w Buxerolles. Była to ciekawa lekcja na temat zapasów robionych przez zwierzęta na zimę, kolorach jesieni, a wszystko wzbogacone o śpiew i taniec.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close