Pasowanie na ucznia w Piasecznie

23 października 2019

- Dorota Kupska -

Dziś w Zespole Szkolnym w Cegłowie – Filii w Piasecznie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci z klasy pierwszej. Na początku spotkania Pani Iwona Grzegorczyk – Kierownik Filii powitała zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej i drugiej szkoły podstawowej. Uczniowie odważnie prezentowali wiersze, piosenki, chętnie udzielali odpowiedzi na zadawane im pytania. Pierwszoklasiści po złożeniu uroczystego ślubowania zostali pasowani na uczniów naszej szkoły przez Panią Wicedyrektor Magdalenę Sujak. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Cegłów Pan Marcin Uchman, ksiądz Andrzej Sulej, Przewodnicząca Rady Rodziców w Piasecznie – Pani Marta Świątek, rodzice i młodsi koledzy z grup przedszkolnych. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki.    A rodzice przygotowali słodki poczęstunek z okazji tak wyjątkowego wydarzenia. 23 października 2019 roku na długo pozostanie w naszej pamięci. Uczniom klasy pierwszej życzymy wielu radości w zgłębianiu tajników wiedzy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close