PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA W PIASECZNIE

29 października 2016

- Dorota Kupska -

Dzień 27 października 2016 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców z Publicznego Przedszkola w Cegłowie – Filii w Piasecznie. Właśnie tego dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – “Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka”.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki i starszaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Po części artystycznej, pani wicedyrektor Mariola Olejnik dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka dzieci 3, 4 – letnie z grupy “Motylki”, kładąc na ramieniu każdego dziecka dużą kredkę. Natomiast uroczystego aktu pasowania na starszaka dzieci 5 – letnich z grupy “Biedronki” dokonała pani kierownik Iwona Grzegorczyk. Na twarzach przedszkolaków widać było powagę i dumę, że w tym dniu, oni są najważniejsi. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom.

To miłe spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz zaproszeniem na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Nowo pasowanym przedszkolakom i starszakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close