PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA W PIASECZNIE

21 listopada 2017

- Dorota Kupska -

Dziś w Publicznym Przedszkolu w Cegłowie – Filii w Piasecznie odbyła się ważna uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, teatralne.

Po części artystycznej, pani kierownik Iwona Grzegorczyk dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka, średniaka i starszaka dzieci z grupy “Motylki” i “Biedronki”, kładąc na ramieniu każdego dziecka dużą kredkę. Na twarzach przedszkolaków widać było radość, że w tym dniu czują się najważniejsi. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom. A spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close