PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA W PIASECZNIE

Dorota Kupska    21 listopada 2017

Dziś w Publicznym Przedszkolu w Cegłowie – Filii w Piasecznie odbyła się ważna uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, teatralne.

Po części artystycznej, pani kierownik Iwona Grzegorczyk dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka, średniaka i starszaka dzieci z grupy “Motylki” i “Biedronki”, kładąc na ramieniu każdego dziecka dużą kredkę. Na twarzach przedszkolaków widać było radość, że w tym dniu czują się najważniejsi. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom. A spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.