Pasowanie 3-latków.

26 listopada 2015

- Ola Pernach -

W poniedziałek 23 listopada w naszym przedszkolu odbyło się największe święto przedszkolne „Pasowanie na przedszkolaka”. Dzieci z grupy trzylatków o zabawnej nazwie „Kotki Psotki” zaprezentowały swoje początkujące umiejętności aktorskie. Nie zabrakło piosenek i wierszy, które znają wszystkie przedszkolaki tj: „Jestem sobie przedszkolaczek”, czy „Mam 3 latka”. Rodzice z zachwytem i przejęciem bili brawo swoim pociechom.
Po uroczystości pasowania rodzice zorganizowali swoim przedszkolakom poczęstunek, a było w czym wybierać:). Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close