Paryż stolicą mody

02 marca 2017

- Aneta Zadunajska -

„Paryż stolicą mody”- w ten dzień ferii dzieci  przyniosły z domu różne stroje. Dziewczynki sukienki, a chłopcy zaś założyli  koszule. Umalowałyśmy dzieciom twarze i przedszkolaki były gotowe do pokazu mody. Zaprezentowane były  różne stroje, które będą modne w sezonie wiosna/lato 2017. Było dużo śmiechu i fajnej zabawy. Po pokazie mody odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci projektowały według własnych pomysłów suknie lub stroje męskie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close