Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

06 listopada 2018

- swietlica -

W ostatnim tygodniu października w świetlicy szkolnej realizowaliśmy temat „Czy znasz MAGICZNE słowa?” Uczyłyśmy nasze dzieci aktywności i poprawności zachowań w grupie rówieśniczej i społeczności szkolnej. Kształtowałyśmy zasady kultury osobistej i szacunku do innych. Dzieci utrwaliły sobie formy i zwroty grzecznościowe. Listopad rozpoczął się tematem „Wielcy Polacy – pamięć o tych, którzy odeszli”. Poznaliśmy sylwetki wielkich Polaków. Oglądaliśmy ich portrety, poznawaliśmy dorobek. Rozmawialiśmy o tych, którzy odeszli…. Dzieci wykonały szereg prac plastycznych: witraże, lampiony, chryzantemy z papieru i inne. Na koniec informacja, na którą wszyscy czekają. Ogórki kiszone udały się i pysznie smakowały z chlebem z masłem.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close