Otwarcie sali komputerowej w filii w Piasecznie

13 grudnia 2015

- Iwona Grzegorczyk -

11 grudnia 2015 r. w Filii w Piasecznie o godz. 9.00 nastąpiło oficjalne otwarcie Lokalnego Centrum Kompetencji i sali komputerowej. Filia została wyposażona w 5 nowoczesnych komputerów, drukarkę laserową, drukarkę 3D w ramach projektu „M@zowszanie” oraz w 12 komputerów do pracowni komputerowej z projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w gminie Cegłów”. W uroczystym otwarciu wzięła udział P. Dyrektor Emilia Kowalczyk-Rumak i Wójt Gminy P. Marcin Uchman.
Wstęgę do nowopowstałej sali komputerowej przecięli najmłodsi a przekazanie nowoczesnego sprzętu komputerowego z projektu „M@zowszanie” nastąpiło po przecięciu wstęgi przez uczniów ze starszych klas.
W krótkim przemówieniu Wójt Gminy P. Marcin Uchman gratulował dzieciom tak wspaniałego sprzętu i zachęcał do korzystania z niego z umiarem. Jednocześnie rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na temat „Moja wymarzona pracownia komputerowa”. I miejsce zdobyła Lena Kowalik z klasy I, II miejsce Gabriela Branicka z klasy II, III miejsce Oliwia Zadunajska z klasy I.

Autor – Anna Stelmaszczyk

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close