Otwarcie sali 6-latków

27 kwietnia 2016

- Ewelina Walas -

22.04.2016r. odbyło się uroczyste otwarcie sali dla 6-latków. Klasa dzięki inicjatywie rodziców została wyremontowana i wzorowo przygotowana do pracy z dziećmi. W spotkaniu uczestniczyli wójt gminy Cegłów pan Marcin Uchman,  dyrektor Zespołu Szkolnego w Cegłowie pani Emilia Kowalczyk – Rumak, wicedyrektorzy, sponsorzy, rodzice i oczywiście dzieci, które uświetniły uroczystość przedstawieniem ,,Witajcie w naszej bajce”. Po występie odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi, a dzieci zaprezentowały rodzicom zabawy na tablicy multimedialnej. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Autor: Anna Gawor oraz Małgorzata Zalewska

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close