Oto Oliver Twist

05 maja 2019

- Karolina Kluczek -

30 kwietnia klasy siódme postanowiły zmierzyć się z kulturą wysoką i udały się do teatru “Rampa” w Warszawie. Uczniowie wraz z opiekunami obejrzeli musical “Oto Oliver Twist” na motywach powieści Charlesa Dickensa, przygotowany przez znakomity teatr Tintilo. Wszyscy oglądali przedstawienie z zapartym tchem, a opinie naszych uczniów na jego temat były bardzo entuzjastyczne. Przy okazji mogliśmy podziwiać wiosenne piękno parku im. Stefana Wiecheckiego-Wiecha, w okolicy którego położona jest “Rampa”.  W tak przyjemny i kulturalny sposób rozpoczęliśmy majówkę, a spektakl gorąco polecamy! 

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close