Ola Wąsak -Mistrzyni Regionu Siedleckiego w pływaniu

23 marca 2017

- edytaleszczynska -

Ola Wąsak odnosi sukcesy w pływaniu już od kilku lat. Kilka dni temu wywalczyła kolejne 2 najwyższe miejsca w Regionie Siedleckim zajmując I Miejsce w pływaniu stylem klasycznym na 50 metrów z rekordem 35,93 oraz II miejsce w stylu dowolnym 50 metrów z czasem 33,06.

Ola jesteś wielka!!!!  

Jesteśmy przekonani, że twoja pasja i upór w dążeniu do celu doprowadzą cię do kolejnych sukcesów.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close