Odwiedzamy ciekawe miejsca Warszawy

28 kwietnia 2019

- Dorota Kupska -

W dniu 25 kwietnia br, wyruszyliśmy na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem naszej podróży były Łazienki Królewskie, gdzie mogliśmy podziwiać walory przyrodnicze i architektoniczne tego wyjątkowego miejsca. Następnie pojechaliśmy do Pracowni Czekolady znajdującej się w zabytkowej kamienicy Emila Wedla na warsztaty czekoladowe. Podczas zajęć poznaliśmy ciekawostki dotyczące rodzajów czekolady i jej ważnych składników. Ponadto poznaliśmy historię głównych założycieli słynnej fabryki czekolady w Warszawie. Miłą atrakcją dla dzieci była degustacja napoju czekoladowego, a następnie własnoręcznie ozdobienie torcika wedlowskiego według własnego pomysłu i inwencji twórczej. Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzenie Muzeum Wojska Polskiego. W parku przed gmachem budynku obejrzeliśmy wystawę plenerową unikatowej kolekcji uzbrojenia, m.in.: sprzęt pancerny, morski, samoloty, czy śmigłowce. Zmęczeni długą trasą, ale radośni wróciliśmy do domu.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close