Obrazy, dźwięki, odkrycia …

08 listopada 2019

- Dorota Kupska -

W dniu 6 listopada br., dzieci z Filii w Piasecznie obejrzały w Kinie Muza, w Mińsku Mazowieckim przedstawienie pt. “W krainie króla lwa”. Dzieci podziwiały wspaniałe dekoracje, efekty dźwiękowe i świetlne. Przeżywały losy młodego króla lwa. Aktywnie uczestniczyły w spektaklu z Teatru Starego, z Krakowa. Piękne kreacje aktorskie nagrodziły gromkimi brawami.

W ramach innowacji pedagogicznej “Szkolne eksperymentowanie” dzieci wsłuchiwały się  w brzmienie fortepianu, skrzypiec, gitary i altówki. Poznały ciekawe informacje n/t zaprezentowanych instrumentów. Ponadto wysłuchały krótkich utworów wykonanych solo lub w duecie. Miały możliwość samodzielnego wydobycia dźwięku z gitary. Profesjonalne instrumenty w rękach artystów, w przeszklonej sali koncertowej z widokiem na jesienną przyrodę brzmiały wyjątkowo i zapadły w pamięć słuchaczy na długo.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close