Niezapomniane wrażenia z Farmy Iluzji

23 maja 2019

- Iwona Grzegorczyk -

W dniu 17 maja 2019 r. dzieci z ZS w Cegłowie filii w Piasecznie pojechały na wycieczkę do Farmy Iluzji. Pogoda nam dopisała, deszcz nie zmoczył, a wrażeń było bez liku. Oprowadzała nas początkowo przewodniczka po licznych atrakcjach na farmie. Mieliśmy zawroty głowy w krzywym, a następnie zakręconym domku. Okazało się, że to tylko nasza wyobraźnia płatała figle. Później zwiedziliśmy mini zoo i obejrzeliśmy inne atrakcje, ale największą frajdę miały dzieci podczas korzystania z licznych urządzeń, które oferuje farma. Podsumowując , przytoczymy stwierdzenie jednego z naszych dzieci : ,,Wycieczka marzeń”.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close